Inovativní kosmetika

Pro ty, kteří to s krásou myslí vážně.

Toto heslo značky Allisa Beauté je mým mottem. Pečlivě sleduji vývoj v oblasti kosmetických přípravků a procedur. Kromě klasických kosmetických ošetření se zaměřuji na používání přípravků italských značek Diego Dalla Palma a Allisa Beauté, které poskytují svým inovativním a přírodním složením nadstandartní péči. Jejich kosmetika obsahuje aktivní látky pouze té nejvyšší kvality a je zcela:

  • bez parabenů
  • bez minerálních olejů
  • bez těžkých silikonů
  • bez bariv
  • bez sulfátů
Služby

V roce 2016 jsem se účastnila školení Diego Dalla Palma v Bologni.

Značka se neustále snaží o zdokonalování nabízených výrobků se zvláštním důrazem na kvalitu ingrediencí a bezpečnost.

Každý den na sobě pracuji a snažím se zlepšovat nabízené procedury. Účastním se tak oficiálních školení značek

Certifikáty

Nejlepší možné výsledky jsou zaručeny kombinací moderních procedur a špičkových přípravků. A díky neustálým školením vím přesně, jak je používat a aplikovat pro Vaši maximální spokojenost.

Naše služby

Níže najdete popis některých speciálních procedur a služeb.

Toto inovativní ošetření zajistí nejen to, že budete mít pleť důkladně vyčištěnou, ale že účinné látky produktů budou zapracovány více do hloubky pokožky a s větší účinností.
Pleť zůstává vyhlazená a zpěvněná, dochází ke snížení hloubky vrásek.

Sinekron S

Buněčná bio-revitalizace a ochrana podpůrných struktur rozných vrstev pleti: zpevňující ošetření pro ženy, které odmítají, aby se v jejich tváři rýsovaly vrásky a linky, které přicházejí s věkem.

73_krem_web

Youth Venom je nová intenzivní linie proti hlubokým a výrazovým vráskám. Eliminuje známky stárnutí. Napomáhá pleti relaxovat, vyplňuje ji a vyhlazuje.

Síla přípravku spočívá  v obsahu μ-CONOTOXIN III (účinný jed produkovaný měkkýšem Conus), který bojuje se známkami stárnutí a minimalizuje viditelnost těch nejhlubších i mimických vrásek.

88_serum_domaci_web

Geniální řešení pro ochranu zásob vody v pleti

Hydratační ošetření, 51 + 3 HYALU COMPLEX TM obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy (deriváty lipidů, které působí jako mezibuněčná upevňující látka pro lepší bariéru pleti). Tyto látky působí proti ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům.

pf01101_24-hour_active_cream

Hloubkové čištění pleti, které přináší detoxikaci a vitalitu

Jedná se o hloubkové čistící ošetření zvyšující buněčnou vitalitu díky jedinečné aktivní látce CELL DETOXIUM, která podporuje detoxikaci a buněčnou výměnu. Pro čistou a vyváženou pleť připravenou k regeneraci a bio-revitalizaci.

76_oxygenating_mask

Seasonal je první sezónní péče o pleť. Hlavním cílem je okysličení buněk. Zlepšuje přívod kyslíku do buněk, chrání jejich regenerační sílu a vzrůstající odpor od škodlivých vnějších vlivů a stresujícíh situací-

Nejdůležitější aktivní látky pro více hydratovanou a pevnou pleť v průběhu teplého období jsou čerstvá biologická pampelišková šťáva – hlavní boj pokožky proti stárnutí a vonný extrakt z pomerančových květů – detoxikační a regenerační účinky.

jelly_scrub_150_ml_web

Anti Age pro zralou pleť každé ženy

Exkluzivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro  multiaktivní bio-revitalizační efekt. Obnovuje optimální hladinu živých elementů pro buněčnou komunikaci a bojuje s vadami pleti na několika stupních. Pro vyváženou a intenzivně regenerovanou pleť.

pf00711_lips_contour_cream_web

Pigmentové skvrny MAJÍ řešení. Whitening je specifická linie, která velice šetrným
a přitom účinným způsobem omlazuje pleť, viditelně ji projasňuje, zmírňuje hloubku vrásek a zjemňuje. Jedná se o velmi silnou omlazující péči. Její velká výhoda je také v efektivním působení proti pigmentovým skvrnám, které se objevují již po 30 roku.

070__whitening_cream_50_ml

Linie Cashmere je vhodná na unavenou a zralou pleť. Účinně zmírní hloubku vrásek a pleť vyhladí. Obsahuje šetrné aktivní látky, proto je dobře snášena i citlivou pletí.

Caviar Care – Produkty s kaviárem patří mezi velmi oblíbená a luxusní ošetření. Jsou určeny ženám, které chtějí dopřát své pleti něco výjimečného a s okamžitě viditelným efektem.

Ošetření velmi zpevní a projasní pleť, zjemní vrásky a stáhne póry. Ocení ho každá žena, která pociťuje povadání své pleti. Díky vysoké koncentraci látek jako jsou kaviár, retinol a vitamin C dosáhne výsledku velmi jemné
a viditelně omlazené pleti.
Arganový Olej – “tekuté zlato” – Produkty s obsahem arganového oleje jsou omlazujícím a regeneračním elixírem pro všechny typy pokožky. Zjemňují a vypínají pleť a díky obsahu silných antioxidantů poskytují pleti dlouhodobou ochranu.
Koncentrované bioaktivní sérum na vodní bázi od Alissa Beauté pro vyplnění vrásek, anti-age efekt a hydrataci pleti. Pleť je více napnutá, pružná a hydratovaná. Sérum zlepšuje elasticitu, působí proti zjizvení tkáně a celkově pleť regeneruje.
Kolagen dodává flexibilitu, energii a aktivuje v pleti krevní oběh, působí také proti tvorbě vrásek.